Barum osobowe letnie

barum_brillantisBARUM BRILLANTIS – opona letnia do samochodów miejskich. Zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfort prowadzenia. Dzięki szerokim klockom barkowym opona dobrze trzyma się drogi nawet przy dużej prędkości. Odporna na aguaplaning.

 

barum_brillantis_2BARUM BRILLANTIS 2 – opony dla samochodów osobowych na sezon letni. Dzięki asymetrycznej rzeźbie bieżnika, opona zapewnia wysokie osiągi oraz bezpieczeństwo na każdej nawierzchni. Trzy szerokie kanały obwodowe oraz łukowate rowki po wewnętrznej stronie barku, sprawnie usuwają wodę spod opony. Konstruktorzy zastosowali technologię Barum Belt System, która polega na zastosowaniu płaskiego i sztywnego profilu z zaokrąglonymi krawędziami, które odpowiadają za optymalną dystrybucję nacisków na całej płaszczyźnie styku z podłożem.


barum_bravuris_3BARUM BRAVURIS 3 HM
– opona letnia do aut kompaktowych, wyższej klasy oraz luksusowych. Charakteryzuje się podwyższonymi przebiegami. Asymetryczny bieżnik zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy. Mieszanka gumowa z której jest zbudowana powoduje, że opona jest trwała dzięki czemu wolniej się zużywa i starcza na dłużej.

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe letnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.