Marangoni osobowe letnie

 

marangoni_mythosMARAGONI MYTHOS NOWOŚĆ 2015 – opona na sezon letni przeznaczona dla samochodów osobowych. Opona posiada rant ochronny na felgę.Liczne nacięcia i rowki obwodowe dbają o odprowadzanie wody spod opony co pozwala na zminimalizowanie powstania ryzyka aquaplaningu. Opona jest odpora na uszkodzenia i szybkie zużycie. Twórcy opony zadbali również o to, żeby opona była cicha.

 

marangoni_verso

MARAGONI VERSO NOWOŚĆ 2015 – opona letnia stworzona z myślą o samochodach osobwych. Wszytskie opony Maragoni są projektowane i produkowane we Włoszech. Jej symetryczny wzór charakteryzuje się wyjątkowymi parametrami oraz atrakcyjnym wyglądem. Model jest odporny na uszkodzenia, co garantuje długie przebiegi. Cztery wzdłużne kanały obwodowe zapewniają skuteczne usuwanie wody spod czoła opony co zmniejsza powstanie ryzyka aquaplaningu. Ułożenie bloków na barkach gwaranuje płynną jazdę oraz niski poziom hałasu.

marangoni_zetalinea

MARAGONI ZETA LINEA NOWOŚĆ 2015 – letnia opona klasy ekonomicznej do samochodów osobowych. Opony doksonale sprawdzają się podczas codziennego uzytkowania. Dzięki bieżnikowi o kierunkowej rzeźbie doskonale radzą sobie na mokrej nawierzchni. Opony szybko odprowadzają wodę i błoto spod czoła opony, co zmniejsza ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Wykorzystana mieszanka gum zapenia lepszą przyczepność. ZETA LINE charakteryzuje się niskim zużyciem paliwa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe letnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.