Bridgestone osobowe letnie

bridgestone_ecopia_ep150BRIDGESTONE ECOPIA EP150 – opony charakteryzują się wysoką oszczędnością paliwa i dynamicznym prowdzeniem.Bardzo dobrze prawdzają się zarówno na suchej jak i na mokrej nawierzchni. ECOPIA EP150 cechuje się bardzo cichą pracą podczas jazdy. Idealny dla rodzin ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa. Posiadają symetryczny bieżnik co pozwala na uniwersalne osiągi (dwie połowy bieżnika są takie same).

bridgestone_turanza_t001BRIDGESTONE TURANZA T001 – opony cechują się niskim oporem toczenia, doskonałą przyczepnością zarówno na mokrej jak i na suchej nawierzchni. Jej praca jest bardzo cicha. Szerokie rowki na czole opony sprawnie odprowadzają wodę i zmniejszają ryzyko aquaplaningu.

 

bridgestone_potenza_adrenalinRE002Bridgestone Potenza Adrenalin RE002 – sportowa opona letnia. Niezwykła precyzja kierowania autem zapewnia prawdziwe sportowe wrażenia. Opona gwarantuje najwyższe osiągi bez względu na stan nawierzchni i pogodę dzięki swojej specyficznej konstrukcji. Za sprawą unikalnego bieżnika oferuje stabilność w pokonywaniu zakrętów przy dużych prędkościach i płynną reakcję.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe letnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.