Bridgestone osobowe zimowe

bridgestonelm30blizzak 3BRIDGESTONE LM30 BLIZZAK – zapewnia doskonałe osiągi na śniegu i mokrej nawierzchni. Nacięcia 3D Washboard w centralnym żebrze poprawiają osiągi opony oraz usztywniają klocki w celu zachowania najwyższego poziomu stabilności w warunkach zimowych. Duże zagęszczenie tych nacięć w centralnym obszarze opony odpowiada za odpowiednią trakcję, a wyżłobienia w kształcie litery Z świetnie odprowadzają śnieg spod opony.

bridgestone_lm32_blizzakBRIDGESTONE LM32 BLIZZAK – opona japońskiego producenta o bardzo dobrych osiągach na śniegu i na mokrej drodze. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii kierunkowej rzeźby bieżnika. Ponadto szerokie i sztywne klocki barkowe zapewniają jej doskonałe prowadzenie na śliskich i oblodzonych nawierzchniach. Z kolei duża powierzchnia poprzecznych rowków bieżnika to gwarancja natychmiastowego odprowadzania błota pośniegowego. Producent opony wykorzystał do tworzenia tego produktu mieszankę tworzywa najnowszej generacji, która również odpowiada za bardzo dobrą przyczepność i krótką drogę hamowania w zimowych warunkach drogowych. W testach magazynu Auto Bild otrzymała ocenę „wzorową”.

bridgestone_blizzak_lm32sBRIDGESTONE LM32S BLIZZAK  – opona zimowa zaprojektowana do samochodów sportowych. Rowki w kształcie litery V szybko odprowadzają wodę chroniąc przed hydropoślizgiem. Model zachowuje przyczepność bez względu na rodzaj i stan nawierzchni. Powodują lekkie prowadzenie i zachowanie pewności oraz stabilność podczas wchodzenia w zakręty. Bezpieczeństwo jazdy jest na najwyższym poziomie dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

BRIDGESTONE LM001 BLIZZAK – zimowa opona przeznaczona dla samochodów osobowych. Kształt bieżnika, a szczególnie rowki poprzeczne umożliwiają szybkie usuwanie wody i błota pośniegowego spod opony. LM001 zapewnia doskonałą przyczepność jednocześnie hamuje drogę hamowania. Budowa opony przyczynia się do lepszego prowadzenia samochodu oraz pozwala na wykonywanie mniejszych ruchów kierowicą. Opona posiada system TPMS (system kontroli cisnienia w oponach).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe zimowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.