Dębica osobowe letnie

debica_passio Dębica Passio – przeznaczona jest do małych aut miejskich oraz kompaktowych. Bardzo dobrze sprawdza się na polskich drogach zapewniając bezpieczną i ekonomiczną jazdę. Model Passio posiada szerokie rowki obwodowe oraz poprzeczne, które doskonale odprowadzają wodę spod opony. Czterożebrowa budowa bieżnika z podwójnym żebrem centralnym umożliwiają stabilne prowadzenie auta. Opona dostępna jest w szerokiej gamie rozmiarów.

 

debica_passio_2Dębica Passio 2  – doskonale sprawdza się na polskich drogach, zapewniając ekonomiczną i bezpieczna jazdę. Zoptymalizowany kontur Passio 2 przyczynia się do równomiernego nacisku na całej szerokości opony, a tym samym do równomiernego zużywania się bieżnika. Usztywnione elementy żebra centralnego wraz z masywnymi blokami bocznymi, zapewniają stabilne prowadzenie auta w każdych warunkach. Z kolei szerokie rowki obwodowe oraz poprzeczne skutecznie odprowadzają wodę spod czoła opony, minimalizując ryzyko wystąpienia aquaplaningu.
debicaprestoDębica Presto –  łączy cechy opon z kategorii Komfort oraz Super: zaawansowana technologicznie konstrukcja zapewnia wysokie przebiegi oraz bezproblemową eksploatację opony również przy wysokich osiągach. Dzięki licznym nacięciom bloków bieżnika, które skutecznie rozpraszają wodę, a także mieszance gumowej na bazie krzemionki, zapewniane jest bardzo dobre kierowanie na mokrej nawierzchni. Opona skutecznie radzi sobie także na suchej nawierzchni, m.in. za sprawą asymetrycznej rzeźby bieżnika oraz wzmocnionej strefy barkowej. 4-żebrowa budowa z podwójnym żebrem centralnym gwarantuje szybką reakcję opony na ruchy kierownicą. Udoskonalony kontur opony odpowiada za optymalny rozkład nacisku na całej powierzchni styku opony z podłożem, gwarantując równomierne zużywanie się bieżnika. Opona dla wymagających kierowców, ceniących sobie bezpieczną i komfortową jazdę przy wysokich prędkościach.

debica_passio2_wer1Passio 2 wer1 –doskonale sprawdza się na polskich drogach, zapewniając ekonomiczną i bezpieczna jazdę. Zoptymalizowany kontur Passio 2 przyczynia się do równomiernego nacisku na całej szerokości opony, a tym samym do równomiernego zużywania się bieżnika. Usztywnione elementy żebra centralnego wraz z masywnymi blokami bocznymi, zapewniają stabilne prowadzenie auta w każdych warunkach. Z kolei szerokie rowki obwodowe oraz poprzeczne skutecznie odprowadzają wodę spod czoła opony, minimalizując ryzyko wystąpienia aquaplaningu.

debica_presto_HP_wer1Dębica Presto HP wer1 – letnie opony przeznaczone dla samochodów osobowych. Presto HP chatakteryzuje się tym, że zapewnia długie przebiegi i wysokie osiągi. Dzięki asymetrycznej rzeźbie bieżnika opona dostosowywuje się do każdych warunków, jakie panują na drodze.

 

 

debica_presto_HP_wer2Dębica Presto HP wer2 – letnie opony przeznaczone dla samochodów osobowych. Presto HP chatakteryzuje się tym, że zapewnia długie przebiegi i wysokie osiągi. Dzięki asymetrycznej rzeźbie bieżnika opona dostosowywuje się do każdych warunków, jakie panują na drodze.

 

 

debica_presto_UHPDębica Presto UHP – letnie opony przeznaczone dla samochodów osobowych. Przeznaczona dla samochodów wyższej klasy. Charakteryzuje ją dobra cena i wysokie przebiegi. Lamele bieżnika zawierają dużą ilość nacięć, co zwiększa przyczepność na drodze. Asymetryczny wzór bieżnika zapewnia sportowe osiągi na suchych nawierzchniach a pięć żeber zapewnia pewną jazdę przy wyższych prędkościach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe letnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.