Dębica osobowe wielosezonowe

debica_navigatorDębica Navigator – opona całoroczna przeznaczona dla samochodów osobowych. Opona jest przystosowana do samochodów miejskich i kompaktowych. DĘBICA NAVIGATOR jest przystosowana do użytku w każdych warunkach pogodowych, stworzna z myślą o kierowcach, którzy chcą używać tej samej opony przez cały rok. Zastosowanie podłużnych i poprzecznych rowków zmniejsza ryzyko wystapienia zjawiska aquaplaningu. Za kierowalność odpowiadają głównie centralne żebra, które dokładnie przenoszą ruchy kierownicy na podłoże. Mieszanka gumowa użyta do produkcji gwarantuje długie przebiegi.

debica_frigo_navigatorDębica Navigator 2 – opony całoroczne przeznaczone dla samochodów osobowych. Specjalna mieszanka na bazie krzemionki odpowiada za dobre parametry latem jazdy na suchej jak i na mokrej nawierzchni. Liczne ukośne nacięcia zwiększają bezpieczeństwo jazdy. Rowki poprzeczne w kształcie litery „S” skutecznie odprowadzają wodę spod czoła opony, minimalizując ryzyko aquaplaningu. Dębica Navigator 2 posiada konstrukcję klockową dzięki czemu opona zapewnia odpowiednie przełożenie mocy oraz szybką reakcję na zmianę tempa jazdy na suchej nawierzchni. Wzmocniona konstrukcja opony zwiększa wytrzymałość oraz zapewnia wysokie przebiegi.

debica_navigator_2_new_wielosezonDębica Navigator 2 NEW 2016 opony całoroczne dla samochodów osobowych. Specjalny skład mieszanki oraz konstrukcja bieżnika i bocznych części opony Dębica Navigator 2 sprawiają, że zimą opony całoroczne zapewniają lepszą przyczepność, niż opony letnie, natomiast latem nie zużywają się tak szybko jak opony zimowe.Opony Dębica Navigator 2 cechuje dobra przyczepność na różnych nawierzchniach. Nowa opona sprawdza się na mokrych, śliskich, zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Dodatkowo udoskonalona została odporność na zjawisko aquaplaningu, czyli na niebezpieczne zjawisko klina wodnego. Oponę tę charakteryzuje również długa żywotność – jest ona o 9 proc. bardziej wytrzymała na zużycie bieżnika od poprzedniego modelu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe wielosezonowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.