Diplomat osobowe letnie

 

diplomat_STDiplomat ST -opona letnia dla samochodów osobowych. Opona Diplomat produkowana jest przez koncern Goodyear. Optymalna pozycja klocków oraz kontur opony, odpowiadają za rozkład cisnienia i zrównoważony odcisk opony. Układ bieżnika wpływa na dobrą przyczepność oraz zwiększa trwałość opony. Zastosowanie falistych klocków bieżnika zwiększa łączną długość krawędzi, co przyczynia się do lepszej przyczepności przy hamowaniu na mokrej nawierzchni. Szerokie rowki zapewniają maksymalne rozpraszanie wody na boki oraz odporność na aquaplaning.

diplomat_HPDiplomat HP – opona przezanczona dla samochodów osobowych na sezon letni. Asymetryczny bieżnik zapewnia dobre odprowadzenie wody oraz przyczepność a zarazem jest bardzo cicha. Produkowane w fabryce w Dębicy (grupa Goodyear). Wysoka jakość w niskiej cenie – do takiej grupy można ją zaliczyć.

 

 

 

diplomat_UHPDiplomat UHP – produkt grupy opon Goodyear. Diplomat UHP została stworzona w oparciu o najbardziej sprawdzone i najnowsze technologie. Dobrze trzyma się drogi w każdych warunkach  pogodowych jest cicha. Stosunek jakości co do ceny bardzo dobry.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe letnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.