Dunlop osobowe zimowe

 

dunlop_winter_sport_5DUNLOP WINTER SPORT 5 – opona osobowa na sezon zimowy zaprojektowana na sezon 2016. Duża liczba klocków oraz dodatkowe krawędzie pozwalają uzyskać znakomitą trakcję. Głebokie rowki w bieżniku pozwalają odprowadzać wodę i błoto pośniegowe spod czoła opony co minimalizuje ryzyko powstania aquaplaningu. Unikatowa konstrukcja opony zmniejsza opory toczenia i zużycie paliwa.

 

dunlop sp winter sport 3dDUNLOP WIN SPORT 3D – opona najwyższej klasy przeznaczona do samochodów osobowych. Mieszanka bieżnika wywodząca się z bieżników opon sportowych, zapewnia bardzo dobrą przyczepność szczególnie na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach. Dzięki temu uzyskuje doskonałe hamowanie i przyspieszanie, co daje dużą przyczepność na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach(niski współczynnik zużycia).Bezszwowa opaska ogranicza zniekształcenia na obwodzie opony przy dużych prędkościach. Zyskuje przez to doskonałą stabilność podczas szybkiej jazdy. Specjalny system osadzania obręczy gwarantuje wzmocnione połączenie opony z felgą, zwiększając precyzję prowadzenia.

dunlopspwinterresponse 1DUNLOP SP WINTER RESPONSE – opona o doskonałej przyczepnośi na śniegu w zakrętach. Winter Response posiada wzór bieżnika z lamelami ułożonymi pod kątem 45 stopni dla lepszej trakcji na zakrętach na śniegu i lodzie . Optymalizacja konstrukcji zrębowej oznacza mniejsze odkształcenie w porównaniu do standardowej opony, w celu poprawy oporu toczenia oraz lepszej ekonomii zużycia paliwa . Asymetryczny wzór bieżnika zapewnia lepsze właściwości i odporność na aquaplaning . Żebro centralne zwiększa stabilność i precyzję prowadzenia samochodu a asymetryczne rozmieszczenie rowków poprawia przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe zimowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.