Fulda osobowe letnie

fulda_ecocontrol_HP_21555R16Fulda EcoControl HP 215/55 R16 – opona na zezon letni przeznaczona dla samochdów osobowych. Nowoczesna konstrucja bieżnika sprawia, że opona ma większą styczność z powierzchnią, co przekłada się na lepsze właściwości jezdne. Większa liczba rowków doskonale odprowadza wodę spod czoła opony co zmniejsza ryzyko powstania zjawiska aquaplaningu.

 

fulda_sportcontrol_22545R17Fulda Sportcontrol – umożliwia sportową jazdę pod pełną kontrolą. Ciesz się bardzo dobrą przyczepnością i krótką drogą hamowania na mokrej drodze. Dodatkowo skorzystasz na niższym zużyciu paliwa i ograniczeniu emisji CO2. Pewne prowadzenie na mokrych i suchych nawierzchniach niezależnie od prędkości. Opona przeznaczona do samochodów o wysokich osiągach.

 

fulda_ecocontrol_hpFulda Ecocontrol HP  zapewnia pewne prowadzenie auta na mokrej nawierzchni oraz wysokie przebiegi. Ponadto, opona charakteryzuje się zmniejszonymi oporami toczenia, a także bardzo dobrym hamowaniem na mokrej i suchej nawierzchni. Zaprojektowana z myślą o kierowcach ceniących dynamiczną i bezpieczną jazdę.

fulda_ecocontrol_3rowkowaFulda EcoControl – to Marka Fulda jest częścią koncernu Goodyear. Opona charakteryzuje się bardzo dobrą charakterystyką na mokrej nawierzchni. Zapewnia krótką drogę hamowania oraz ochronę przed aquaplaningiem. Nowoczesny wzór bieżnika gwarantuje redukcję oporów toczenia, a co za tym idzie mniejsze zużycie paliwa. Fulda EcoControl to również wytrzymała opona, która zapewnia wysokie przebiegi. Zaawansowana technologicznie.Fulda EcoControl to następczyni bieżnika Fulda Diadem Linero. Opona łączy w sobie oszczędność oraz precyzyjne kierowanie. Opona Fulda EcoControl została wyposażono w nowoczesny asymetryczny bieżnik o optymalnej rzeźbie wykonany z zaawansowanej technologicznie mieszanki gumowej. W porównaniu do swojej poprzedniczki opona Fulda EcoControl osiąga lepsze wyniki pod każdym kątem. Inżynierom udało się w znacznym stopniu skrócić drogę hamowania. Taki efekt uzyskano dzięki zastosowaniu nowoczesnej krzemionki oraz rzeźby z dużą ilością rowków. Mieszanka zapewnia bardzo dobry kontakt opony z podłożem, co przekłada się na wysoką przyczepność, natomiast krawędzie rowków działają na zasadzie małych łopatek, które stawiają opór wobec podłoża. Wytrzymała, oszczędna i komfortowa. Aby zapewnić dłuższe przebiegi w oponie Fulda EcoControl zastosowano spłaszczony kontur opony oraz szeroki i głęboki bieżnik. Dodatkowo mieszanka gumowa emituje mniej ciepła. Dzięki takim rozwiązaniom udało się uzyskać optymalny rozkład nacisków, płynniejszą jazdę oraz wolne i równomierne zużywanie się bieżnika. Opona Fulda EcoControl gwarantuje również oszczędność paliwa, które uzyskano dzięki redukcji oporów toczenia. Opona Fulda EcoControl gwarantuje także niski poziom hałasu. Zastosowanie wielokierunkowego układu klocków przyczyniło się do zmniejszenia poziomu hałasu.Wysoki poziom bezpieczeństwa. Aby zapewnić bezpieczeństwo na mokrej drodze wykorzystano głębokie rowki obwodowe i boczne. Woda jest skutecznie odprowadzana z powierzchni kontaktu opony z podłożem. Uzyskano w ten sposób ochronę przed aquaplaningiem. Dla odpowiedniej przyczepności i kierowalności na suchej nawierzchni zastosowano ciągłe, centralne żebro, które precyzyjnie transmituje ruchy kierownicy na drogę. Strefa barków stabilizuje tor jazdy. W niezależnym rankingu ADAC (edycja 2008) opona zajęła wysokie, trzecie miejsce zdobywając tytuł „szczególnie godna polecenia”.

fulda_caratprogressoFulda Carat Progresso -to Marka Fulda jest częścią koncernu Goodyear. Opona charakteryzuje się bardzo dobrą charakterystyką na mokrej nawierzchni. Zapewnia krótką drogę hamowania oraz ochronę przed aquaplaningiem. Nowoczesny wzór bieżnika gwarantuje redukcję oporów toczenia, a co za tym idzie mniejsze zużycie paliwa. Fulda EcoControl to również wytrzymała opona, która zapewnia wysokie przebiegi. Zaawansowana technologicznie.Fulda EcoControl to następczyni bieżnika Fulda Diadem Linero. Opona łączy w sobie oszczędność oraz precyzyjne kierowanie. Opona Fulda EcoControl została wyposażono w nowoczesny asymetryczny bieżnik o optymalnej rzeźbie wykonany z zaawansowanej technologicznie mieszanki gumowej. W porównaniu do swojej poprzedniczki opona Fulda EcoControl osiąga lepsze wyniki pod każdym kątem. Inżynierom udało się w znacznym stopniu skrócić drogę hamowania. Taki efekt uzyskano dzięki zastosowaniu nowoczesnej krzemionki oraz rzeźby z dużą ilością rowków. Mieszanka zapewnia bardzo dobry kontakt opony z podłożem, co przekłada się na wysoką przyczepność, natomiast krawędzie rowków działają na zasadzie małych łopatek, które stawiają opór wobec podłoża. Wytrzymała, oszczędna i komfortowa. Aby zapewnić dłuższe przebiegi w oponie Fulda EcoControl zastosowano spłaszczony kontur opony oraz szeroki i głęboki bieżnik. Dodatkowo mieszanka gumowa emituje mniej ciepła. Dzięki takim rozwiązaniom udało się uzyskać optymalny rozkład nacisków, płynniejszą jazdę oraz wolne i równomierne zużywanie się bieżnika. Opona Fulda EcoControl gwarantuje również oszczędność paliwa, które uzyskano dzięki redukcji oporów toczenia. Opona Fulda EcoControl gwarantuje także niski poziom hałasu. Zastosowanie wielokierunkowego układu klocków przyczyniło się do zmniejszenia poziomu hałasu.Wysoki poziom bezpieczeństwa. Aby zapewnić bezpieczeństwo na mokrej drodze wykorzystano głębokie rowki obwodowe i boczne. Woda jest skutecznie odprowadzana z powierzchni kontaktu opony z podłożem. Uzyskano w ten sposób ochronę przed aquaplaningiem. Dla odpowiedniej przyczepności i kierowalności na suchej nawierzchni zastosowano ciągłe, centralne żebro, które precyzyjnie transmituje ruchy kierownicy na drogę. Strefa barków stabilizuje tor jazdy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe letnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.