Fulda osobowe zimowe

 

fulda_kristall_control_hp2Kristall Control HP2 – opona zimowa dla samochodów osobowych. Woponie zastosowano technologię „Snow Catcher” , która zapewnia wgryzanie się opony w śnieżne podłoże, co gwarantuje lepszą przyczepnością samochodu na zaśnieżonych powierzchniach. Budowa opony oraz wykorzystanie krzemionkowej mieszaknki gumowej zapewnia efektywne przenoszenie sił napędowych z opony na drogę,co zwiększa pewność prowadzenia przy dużych prędkościach. Dzięki płaskiej i szerokiej powierzchni styku, więcej gumy ma kotakt z powierzchnią dzięki czemu siła nacisku jest równomiernie rozłożona, co wydłuża żywotność opony.

fuldakristallcontrolhpKristall Control HP – wykonana została w technologii SnowCatcher, która gwarantuje jej pewne zachowanie na każdym rodzaju zimowej nawierzchni. System ten polega na zastosowaniu rowków w centralnej strefie bieżnika, które tworzą sieć blokujących się klocków chwytających śnieg. Lekka konstrukcja opony i karkasu sprawia, że model ten charakteryzuje się wysokimi osiągami w zimowych warunkach. Specjalna budowa opony pozwala na sprawne przenoszenie sił napędowych z opony na drogę, co jest gwarancją pewnego prowadzenia przy wysokich prędkościach. Bieżnik opony wykonany jest ze specjalnej mieszanki gumowej bazującej na krzemionce, co sprawia, że opona pozostaje elastyczna nawet w niskich temperaturach i ma dobrą trakcję na każdym rodzaju drogi.

fulda_kristallmontero_2Kristall Montero 2 – to zimowa opona klasy średniej. Jest wysoce odporna na trudne zimowe warunki, a w szczególności jazdę na mokrej i zaśnieżonej nawierzchni. Została zbudowana na bazie nowoczesnej mieszanki gumowej zapewniającej elastyczność w szerokim zakresie temperatur – dzięki czemu opona zyskuje lepszą przyczepność. Model ten uchodzi za cichy i wytrzymały. Powierzchnia bieżnika ma wiele załamań, które umożliwiają uzyskanie większych przebiegów. Opona gwarantuje optymalną kontrolę trakcji podczas codziennej jazdy w każdych warunkach. Nacięcia lamelkowe o sinusoidalnym kształcie umieszczone na blokach barkowych zapewniają dynamiczną jazdę. Jej wytrzymały bieżnik to gwarancja bezpieczniejszego podróżowania.

fuldamonero3Kristall Montero 3 – zimowa opona przeznaczona dla samochodów osobowych. Opona zapewnia bardzo dobrą trakcję na śniegu i przyczepność w każdych warunkach. Rowki w środkowej części bieżnika chwytają śnieg co sprawia, że auto lepiej trzyma się podłoża. Zastosowana technologia Bubble Blade, która polega na umieszczeniu dużej liczby trójwymiarowych lameli, które zapewniają oponie doskonałą przyczepność na śniegu i stabilną jazdę po lodzie. Podczas tworzenia Fulda Kristall Montero 3 wykorzystano specjalną mieszankę gumową odporną na działanie niskich temperatur.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe zimowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.