Goodyear dostawcze letnie

goodyear_cargo_g26GOODYEAR CARGO G26 – opona dla półciężrówek i samochodów dostawczych. Zapewnia dobre prowadzenie. Bieżnik dobrze trzyma się drogi, równocześnie gwarantując niższe opory toczenia. W oponie zastosowano pełne bloki, które zapewniają płynną i stabilną trakcję podczas jazdy. Cztery żebra zbudowane są z mocnych klocków, co zapewnia optymalne rozłozenie nacisków na całej płaszczyźnie bieżnika. Opona jest odporna na aquaplaning. Gwarantuje cichą i komfortową jazdę.

goodyear_cargo_marathonGOODYEAR CARGO MARATHON – opona dostawcza letnia. Na bieżnik składają się cztery żebra, które przecinane są kanałami obwodowymi. Cargo Marathon jest oponą  trwałą i niezawodną. Szerokie rowki obwodowe odpowiadają za bezpieczeństwo na mokrych nawierzchniach i zapobiegają wystapieniu aquaplaningu. Opona jest odporna na zużycie i uzyskuje wysoki poziom przyczepności dzięki zastosowaniu włókien nylonowych. Goodyear Cargo Marathon dobrze się prowadzi na mokrych i śliskich nawierzchniach.

goodyear_cargo_vectorGOODYEAR CARGO VECTOR – opona całoroczna do półciężrówek i samochodów dostawczych. Bieżnik został stworzony z nowoczesnej mieszanki gumowej, która zachowuje odpowiednią elastyczność zimą oraz sztywność latem. Opona zapewnia doskonałą przyczepność oraz dobrą trakcję w warunkach zimowych i na mokrej nawierzchni. Mocne barki zapewniają płynną i stabilną jazdę. Opona jest ekologiczna i oszczędna w eksploatacji dzięki ograniczeniu oporów toczenia. Trzy rowki obwodowe oczyszczają oponę z błota pośniegowego, wody i śniegu. Płaski profil gwarantuje długie przebiegi. Goodyear Cargo Vector jest odporna na aqua i snowplaning. Klocki bieżnika o ostrych krawędziach zapewniają stały kontakt z podłożem, krótką drogę hamowania oraz wysoką przyczepność.

goodyear_cargo_vector2GOODYEAR CARGO VECTOR 2 –  całoroczna opona przeznaczona dla samochodów dostawczych. Asymetryczny wzór bieznika bardzo dobrze sprawdza się kazdym typie nawierzchni. Opona szybko się osusza co zmniejsza ryzyko aquaplaningu. Szerokie rowki tworzą system umożliwijący szybkie i efektywne usuwanie wody spod czoła opony. Bieżnik zużywa się się powoli i równomiernie co umożliwia korzystanie z pełni osiągów Goodyear Cargo Vector 2. Jest trwała i niezawoda. Dzięki zmiennej sekwencji klocków obnizony został hałas toczenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony dostawcze letnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.