Goodyear osobowe zimowe

goodyearug8 2ULTRA GRIP 8 – jak zapewniają producenci, poprawiono w niej wszystkie osiągi uznanej w wielu testach poprzedniczki. Na całej poierzchni opony zastosowanokierunkową rzeźbę bieżnika z technologią 3d-bis polegającą na zastosowaniu we wzorze bieżnika wzajemnie zamykających się bloków,co ma ziększyć możliwości „wgryzania” się opony w drogę. Do produkcji użyto mieszanki z krzemionką, wpłyającą na poprawę przyczepności podczas poruszania się po zmiennych rodzajach nawierzchni.

goodyear_ultragrip_9ULTRA GRIP 9 – zapewnia doskonałe właściwości jezdne w najcięższych warunkach zimowych. Rowki hydronynamiczne aktywnie przeciwdziałają aquaplaningowi. Nowoczesna konstrukcja klocków barkowych odpowiada za krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Opona wyposażona została we wskaźnik zużycia bieżnika dzięki czemu z łatwością można odczytać informacje o poziomie jej zużycia.

goodyear_ultragrip8_performanceULTRA GRIP 8 PERFORMANCE – zimowa opona dla samochodów osobowych. Zapewnia wysokie osiągi. Jest przeznaczona do jazdy w trudnych warunkach – sprawdza się na śniegu, błocie pośniegowym jak i na oblodzonych drogach. Bieżnik opony został wykonany z nowoczenej mieszanki gumowej, który utrzymuje elastyczność w niskich temperaturach, dając pewniejsze prowadzenie samochodu zimą. Specjalny kształt nacięć zwiększa sztywność opony, co poprawia przyczepność na nawierzchni pokrytej śniegiem i lodem. Wbijające się w nawierzchnię lamelki zapewniają bardzo dobry kontakt z podłożem, krótką drogę hamowania oraz dynamiczny start i przyśpieszenie. Mocne żebra odpowiadają za stabilną i płynną jazdę przy wysokich prędkościach. Opona GOODYEAR ULTRA GRIP 8 PERFORMANCE zapewnia cichą i komfortową jazdę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe zimowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.