Hankook osobowe letnie

 

hankook_ventus_S1_evo2Ventus S1 EVO2 – opony letnia dla samochodów osobowych. Posiada asymetryczny bieżnik co sprawaia, że opona ma dobrą przyczepność na zakrętach. Zoptymalizowane rowki obwodowe gwarantują szybkie odprowadzanie wody a co się z tym wiąże – efektywniejsze osuszanie bieżnika.
Dzięki zminimalizowaniu oporów toczenia i optymalnej implementacji profilu spełnia wymagania względem osiągów oraz stanowi rozwiązanie przyjazne dla środowiska.

hankook_ventus_prime_3_K125_20555R16Ventus Prime 3 K125 – opona letnia dla samochdów osobowych. Opona charakteryzuje się dobrą kirowalnością i krótką drogą hamowania. Asymetryczny bieżnik odpowiada za znakomitą trakcję podczas prowadzenia auta w zakrętach oraz za szybkie odprowadzanie wody.

 

 

hankook_kinergy_ecoHankook  Kinergy Eco K425 – opona została wyprodukowana przy użyciu najnowszych technologii. Mieszanka gumowa zawiera cząsteczki krzemionki, dzięki czemu opona posiada niskie opory toczenia wpływając na znaczne oszczędności paliwa. System trzech podłużnych rowków pozwala na dobre odprowadzanie wody spod powierzchni opony. Zastosowana mieszanka pozytywnie wpływa także na przyczepność opony. Model cechuje się doskonałym hamowaniem na mokrej nawierzchni i odpornością na zjawisko aquaplaningu. Opona zapewnia wysoki komfort prowadzenia samochodu. Dzięki zastosowaniu technologii Vibration Control opona zapewnia doskonałą kombinację komfortu i wydajności. Model charakteryzuje się bardzo cichą pracą.

hankook_ventusprime_2Hankook  Ventus Prime 2 K115 – opona cechujaca się doskonałymi parametrami przyśpieszania. Dzięki technologii GripTech doskonale radzi sobie zarówno na prostej drodze, jak i na zakrętach. System trzech podłużnych rowków dostarcza oponie z jednej strony doskonałej przyczepności, a z drugiej dba o jak najwydajniejsze hamowanie we wszystkich warunkach latem. Oprócz doskonałych osiągów opona charakteryzuje się też niskimi oporami toczenia, a więc niskim poziomem spalania paliwa i powolną eksploatacją.

hankook_ventus_v12evoHankook  Ventus V12 EVO – została stworzona specjalnie dla samochodów osobowych średniej klasy. Jej zaletą jest atrakcyjna, niska cena, co w połączeniu z długimi przebiegami czyni z niej oszczędną propozycję do codziennej eksploatacji. Sprawdza się zarówno w ruchu miejskim, jak i w trasie. Pasuje do większości popularnych na polskich drogach modeli samochodów. Dla lepszej charakterystyki jazdy na suchej drodze, konstruktorzy zastosowali specjalne wzmocnienia w strefie barkowej. Mocne klocki oraz zaokrąglone krawędzie gwarantują stabilizację trakcji nawet podczas jazdy na nierównej nawierzchni. Konstrukcja sprawia również, że kierowanie jest bardziej płynne. Barki odpowiadają również za przyczepność boczną podczas pokonywania zakrętów. Aby zwiększyć przebiegi, poza specjalną mieszanką gumową konstruktorzy zadbali o odpowiednie wyważenie. Naciski są odpowiednio rozłożone na całej płaszczyźnie bieżnika, dzięki czemu opona zużywa się wolno i równomiernie. Ponadto specjalne nacięcia na bokach przyczyniają się do zmniejszenia poziomu hałasu poprzez redukcję drgań i szumów powstających podczas toczenia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe letnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.