Kleber osobowe zimowe

kleber_krisalp_hp3KLEBER Krisalp HP3 – opona zimowa dla samochodów osobowych. Liczne lamele zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa na zaśnieżonych nawierzchniach. Opona dobrze zachowuje się podczas hamowania na oblodzonych drogach. Dzięki kierunkowej konstrukcji bieżnika zmniejsza się wystąpienie ryzyka aquaplaningu.

 

 

kleber kristalp hp2 2KLEBER Krisalp HP2 – nowoczesne rozwiązania zapewniają oponie wysoki poziom bezpieczeństwa na wszystkich rodzajach nawierzchni występujących w okresie zimowym. Poważnym zagrożeniem podczas jazdy zimą jest lód. Mało widoczna warstwa nie tylko utrudnia manewrowanie pojazdem, ale i znacznie wydłuża drogę hamowania. Krisalp HP2, następca uznanej przez użytkowników opony Krisalp HP, poprawia wyniki osiągane przez swoją poprzedniczkę.Zoptymalizowana mieszanka gumowa oraz zwiększenie aż o 42 proc. gęstości lamel bieżnika w nowym modelu umożliwia pewniejsze prowadzenie na zamarzniętej nawierzchni. Opona HP2 gwarantuje o 8 proc. krótszą drogę hamowania, sprawniejsze ruszanie z miejsca na lodzie ( o 24 proc.), jak i skuteczniejsze trzymanie boczne (o 19 proc.) w stosunku do starszej wersji. Dzięki zoptymalizowanej strukturze budowy bieżnika nowy model zapewnia również wyższy komfort jazdy, ponieważ jest cichszy od swojej poprzedniczki. Ponadto Krisalp HP2 została wyposażona we wskaźnik zużycia opony, więc użytkownicy samodzielnie mogą kontrolować stan ogumienia w swoim samochodzie. W ofercie znalazło się 18 rozmiarów opon dla lepszego pokrycia rynku o szerokość bieżnika od 175 do 225 mm, średnicy od 14” do 17”, profilach 45- 65 oraz indeksach prędkości: T, H i V.

kleber_krisalp_hpKrisalp HP – opona osobowa na sezon zimowy. Dzięki zoptymalizowanej mieszance gumy oraz prostym i falistym lamelom opona zapewnia lepsze hamowanie i przyczepność na oblodzonej nawierzchni. Dzięki płynnej i kierunkowej rzeźbie bieżnika gwaratuje dużą stabilność.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe zimowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.