Matador napędowe

matador_dhr4Matador D HR4 – 

 

 

 

 

matador_dr1Matador DR1 – opona przeznaczona do samochodów ciężarowych na oś napędową. Opona przeznaczona do transportu regionalnego. Równomierne zużycie przy każdym obciążeniu dzięki optymalnemu profilowi, który zapewnia jednakowy rozkład nacisku w obszarze styku z nawierzchnią.

 


matador_dr2Matador DR2 
– to całoroczna opona na oś napędową zapewniająca możliwy duży przebieg Zoptymalizowana pod kątem wytrzymałości , charakteryzuje się dobrą przyczepnością i równomiernym zużyciem. Nowoczesna rzeźba bieżnika zapewnia dobre odprowadzanie wody i błota pośniegowego.

 

 

matador_dr3Matador DR3 – opona ciężarowa przeznaczona na oś napędową. Zapewnia doskonałą przyczepność Charakteryzuje ją oszczędność paliwa oraz niskie opory toczenia.

 

 

 

matador_dh1Matador DH1 – to opona ciężarowa klasy budżetowej do montażu na oś napędową, przeznaczona do transportu dalekobieżnego. MATADOR DH1 gwarantuje bardzo wysokie przebiegi i równomierne zużycie dzięki jednakowemu rozkładowi obciążenia w obszarze styku z nawierzchnią, niezależnie od obciążenia. Zapewnia dobra przyczepność, nawet na mokrej nawierzchni, dzięki specyficznej geometrii bieżnika.

 

matador_dm1Matador DM1 – to całoroczna opona przeznaczona na oś napędową. Przeznaczona jest do ruchu lokalnego na różnych nawierzchniach. Do budowy opony użyto specjalistycznej mieszanki krzemionkowej. Wewnątrz zastosowano dodatkowe wzmocnienie. Dzięki temu opona jest odporna na zużycie, uzyskuje wysoki poziom przyczepności, a także jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony ciężarowe napędowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.