Matador prowadzące

matador_FR2Matador FR2 – to całoroczna opona na oś prowadzącą zapewniająca możliwy duży przebieg Zoptymalizowana pod kątem dużego przebiegu , charakteryzuje się dobrą precyzją i komfortem prowadzenia . Nowoczesna rzeźba bieżnika zapewnia dobre odprowadzanie wody i błota pośniegowego.

 

matador_fr3Matador FR3 – opona przeznaczona do samochodów ciężarowych na oś prowadzącą. Przeznaczona do transportu dalekobieżnego i regionalnego. Zapewnia równomierne zużycie przy każdym obciążeniu dzięki optymalnemu profilowi który zapewnia jednakowy rozkład nacisku w obszarze styku z powierzchnią. Bardzo dobra przyczepność na mokrej nawierzchni.

 

 

matador_fu1Matador FU1 City  – opony przeznaczone do autobusu .

 

 

 

matador_fm1MatadorFM1 –  przeznaczona do wykorzystania na osiach prowadzących pojazdów ciężarowych, zarówno na nawierzchniach utwardzonych, jak i warunkach terenowych. Konstrukcja bieżnika o 3 zygzakowatych rowkach obwodowych i masywnych bokach zapewnia optymalną przyczepność i stabilność. Rowki wspomagają usuwanie wody spod powierzchni styku oraz pomagają w samooczyszczaniu sie opony.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony ciężarowe przednie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.