Michelin dostawcze letnie


michelin_agilisMichelin Agilis
– dostawcza opona na sezon letni. Dzięki wykorzystanej mieszance ogranicza spalanie paliwa, co przyczynia się do ekonomicznej jazdy. Rzeźba bieżnika zapewnia zrównoważone osiągi na każdej nawierzchni. Szerokie rowki sprawnie i szybko odprowadzają wodę spod czoła opony, dzięki czemu maleje ryzyko powstania aquaplaningu. Technologia Durable Contact Patch sprawia, że powierzchnia kontaktu z podłożem jest bardziej prostokątna co oznacza równomierny rozkład nacisków, zmniejszenie odkształceń gumy i ograniczenie zużycia paliwa. Michelin Agilis jest odporna na ścieranie i chrakteryzuje się dłuższą żywotnością.

michelin_agilis_51Michelin Agilis 51 – opona letnia do lekkich samochodów użytkowych. Zapewnia wysokie osiągi i jednocześnie przyjemność prowadzenia. Michelin Agilis 51 wyróżnia się wysoką trwałością. Dzięki symetrycznej rzeźbie bieżnika opona zapewnia mniejsze zużycie paliwa. Dwa obowdowe kanały odprowadzają wodę i błoto pośniegowe oraz dbają o szybkie wysuszenie bieżnika. Jazda dzięki Michelin Agilis 51 jest cicha i przyjemna.

michelin_agilis_campingMichelin Agilis Camping – opona przeznaczona do samochodów kempingowych. Zapewnia trwałość i bezpieczeństwo oraz wysoki komfort jazdy. Michelin Agilis Camping jest odporna na zużcie. Dopasowana wielkość klocków oraz liczne nacięcia gwarantują niski poziom hałasu. Trzy kanały obwodowe, umieszczone w środkowej części bieżnika chronią przed zjawiskiem aquaplaningu. Precyzyjne sterowanie zapewniają mocne żebra a poprawa reakcji na hamowanie jest możliwa dzięki licznym nacięciom na klockach i blokach. Płaski profil gwarantuje dużą powierzchnię styku z podłożem dzięki czemu opona dokładnie przylega do nawierzchni co pozwala na równomierne zużycie. Użycie specjalnej mieszanki gumowej gwarantuje redukcję oporów toczenia, a także większą odporność na ścieranie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony dostawcze letnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.