Nexen osobowe zimowe

 

nexen_winguard_snowG_WH2NEXEN WINGUARD SNOW’G WH2 NOWOŚĆ 2015zimowa opona dla samochodów osobowych. Kierunkowy bieżnik wykorzystany w oponie pozwala na bardzo dobre odprowadzanie wody co zmniejsza prawdopodobieństwo poślizgu na mokrej nawierzchni. Zaletą opony są bardzo dobre właściwości trakcyjne oraz atrakcyjny wygląd.

 

 

nexen_eurowin_650Nexen EUROWIN 650 – opona zimowa podstawowej klasy do samochodów osobowych i furgonetek. Zapewnia stabilne prowadzenie w warunkach zimowych. Zwiększona liczba lameli oraz ostre krawędzie gwarantują lepszą przyczepność. W oponie wykorzystano nowoczesną mieszankę gumową dzięki czemu jest trwała i odporna na uszkodzenia.

 

nexen_win-231_zimaNexen WIN321 – zimowa opona zaprojektowana dla samchodów sportowych. Szerokie rowki efektywnie odporwadzają wodę spod czoła opony co zmniejsza ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Asymetryczny wzór bieżnika z czterema szerokimi kanałami gwaramtuje odpowiednią przyczepność w każdych warunkach. Podczas produkcji Nexen WIN 231 użyto nowoczesnej mieszanki gumowej, która zachowuje elastyczność nawet podczas bardzo niskich temperatur. Ponadto zapewnia większą wytrzymałość na uszkodzenia, ścieranie oraz niższy poziom hałasu drogowego.

nexenwinguardNEXEN WINGUARD – jest oponą zimową wyposażoną w kierunkową rzeźbę bieżnika, która jest stosowana przez producentów za względu na swoje doskonałe właściwości na typowo zimowych nawierzchniach. Szerokie rowki poprzeczne skutecznie odprowadzają wodę i błoto pośniegowe z podłoża opony co zmniejsza ryzyko aquaplaningu. Zaawansowany system lamieli w oponie gwarantuje wysoki poziom bezpieczeńśtwa zarówno na śliskich, mokrych jak i na suchych nawierzchniach. Bieżnik opony dzięki nowoczesnej mieszance gumowej ściera się powoli i rónomiernie. NEXEN WINGUARD jest cicha i komfortowa.

nexen_winguard_iceNexen Winguard ICE – to opona zimowa podstawowej klasy pasująca do szrokiem gamy samochodów. Kształt barków opony gwarantuje kontrolę nad pojazdem oraz trakcję na ośnieżonej i oblodzonej jezdni. Zwiększoną przyczepność na drodze w warunkach zimowych zapewniają rowki w kształcie zębów piły oraz dwóa żebra i duże zagęszczenie lameli.

 

nexen_winguard_snow_GNexen Winguard SNOW G – opona zimowa dla samochodów osobowych. Nexen Winguard SNOW G ma asymetryczną konstrukcję, która sprzyja zachowaniu przyczepności i jednocześnie usuwa spod kół wodę i błoto pośniegowe. Bieżnik użyty przy produkcji opony charakteryzuje się podziałem na część zewnętrzną, która odpowiada za zachowanie opony na zakrętach i wewnętrzną, która odprowadza wodę i błoto pośniegowe. Boczna część bieżnika redukuje hałas. Optymalne rozłożenie nacisków redukuje zużycie.

nexen_winguard_sportNexen Winguard Sport – opona zimowa dla samochodów osobowych. Opona cechuje się większą trakcja na ośnieżonej i oblodzonej drodze dzięki tnącym krawędziom lameli w rysunku bieżnika. Zapewnia stabilność toru jazdy dzięki rowkom poprzecznym w centralnej części bieżnika. Szybkie rozpraszanie wody przez cztery rowki wzdłużne. Większa stabilność przy wysokiej prędkości dzięki mieszance gumowej z dodatkiem krzemionki oraz zygzakowatemu żebru centralnemu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe zimowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.