Uniroyal osobowe letnie

uniroyal_rainexpertUniroyal RainExpert – model gwarantuje wyższą przyczepność na mokrej nawierzchni i zwiększoną ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Dodatkowo skrócono drogę hamowania i wydłużono przebiegi. Takie osiągi to między innymi zasługa krzemionkowej mieszanki użytej do produkcji modelu. Maksymalna przyczepność na mokrej nawierzchni symbol parasolki na oponie świadczy o jej świetnym zachowaniu w czasie deszczu. Model zapewnia bezpieczeństwo i doskonałą przyczepność. Zapewnia łatwość prowadzenia i krótką drogę hamowania nawet na bardzo mokrej nawierzchni. Równie dobrze radzi sobie w słoneczne dni, co czyni z niego uniwersalny i niezawodny produkt. Opona wyposażony jest w kierunkowy, hydrodynamiczny bieżnik w kształcie litery V. W zależności od rozmiaru posiada on trzy lub cztery rowki, które odpowiedzialne są za szybkie odprowadzanie wody z powierzchni styku opony z nawierzchnią. Nawet podczas największej ulewy opony redukują zjawisko aquaplaningu. Wklęsły kształt rowków zapobiega powstawaniu wirów wodnych. Wydłużony czas eksploatacji model charakteryzuje się równomiernym zużyciem. Opona wyposażona jest również w Wizualny Wskaźnik Wyrównania (VAI). Składa się on z trzech lameli widocznych na każdym barku opony. Dzięki takiemu rozwiązaniu w każdej chwili można sprawdzić stan zużycia bieżnika.

uniroyal_rainexpert3Uniroyal RainExpert 3 -opony osobowe na sezon letni. Kształt bieżnika umożliwia szybkie odprowadzanie wody co zmniejsza ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Zastosowanie licznych krawędzi tnących bieznika gwarantuje znakomitą przyczepność, co zmniejsza drogę hamowania na każdej nawierzchni. Bieżnik opony zapewnia optymalne właściwości w kontakcie z nawierzchnią, ograniczając strarty energii spowodowane tarciem, co w efekcie zmniejsza opory toczenia na suchej i mokrej drodze i wydłużone przebiegi.

uniroyal_rainsport2Uniroyal RainSport 2 – letnia opona deszczowa klasy średniej. Jest to ulepszona wersja modelu opon Uniroyal RainSport, która zyskała miano kultowej. Opona Uniroyal RainSport 2 łączy w sobie bezpieczeństwo z doskonałą przyczepnością, łatwość prowadzenia i krótką drogę hamowania nawet na bardzo mokrej nawierzchni. Równie dobrze radzi sobie w słoneczne dni, co czyni z niej uniwersalny i niezawodny produkt. Opony Uniroyal RainSport 2 zalicza się do opon serii High Performance. Swoją niezwykłą przyczepność i stabilność jazdy na mokrej nawierzchni zawdzięczają trójwymiarowej architekturze bieżnika. Czoło opony Uniroyal RainSport 2 stanowi profil w kształcie litery V złożony z rowków 3D, których ścianki i dno posiadają innowacyjną strukturę. Taka technologia zapewnia odprowadzenie wody poprzez wytłoczenie jej na zewnątrz. Nawet podczas największej ulewy opony redukują zjawisko aquaplaningu. Dzięki zastosowaniu gumowej mieszanki Red-hot Silica z dodatkiem aktywnej krzemionki opona Uniroyal RainSport 2 doskonale przylega do mokrej nawierzchni. Wpływa to na zwiększenie przyczepności i znaczne skrócenie drogi hamowania w porównaniu do produktów konkurencji. Opona Uniroyal RainSport 2 to klasa sama w sobie. Wśród wysokiej jakości opon deszczowych ten produkt jest zdecydowanym liderem. Uniroyal RainSport 2 spisuje się równie dobrze na suchej nawierzchni. Kierunkowy kształt rzeźby bieżnika z nietypowym układem żeber zapewnia równomierny rozkład nacisku, dzięki czemu opona ma maksymalny kontakt z powierzchnią i zwiększoną przyczepność. Wpływa to także na równomierne zużycie.

uniroyal_rainsport3Uniroyal RainSport 3 – letnia opona deszczowa klasy premium. Jest to ulepszona wersja modelu opon Uniroyal RainSport, która zyskała miano kultowej. Opona Uniroyal RainSport 2 łączy w sobie bezpieczeństwo z doskonałą przyczepnością, łatwość prowadzenia i krótką drogę hamowania nawet na bardzo mokrej nawierzchni. Równie dobrze radzi sobie w słoneczne dni, co czyni z niej uniwersalny i niezawodny produkt. Opony Uniroyal RainSport 2 zalicza się do opon serii High Performance. Swoją niezwykłą przyczepność i stabilność jazdy na mokrej nawierzchni zawdzięczają trójwymiarowej architekturze bieżnika. Czoło opony Uniroyal RainSport 2 stanowi profil w kształcie litery V złożony z rowków 3D, których ścianki i dno posiadają innowacyjną strukturę. Taka technologia zapewnia odprowadzenie wody poprzez wytłoczenie jej na zewnątrz. Nawet podczas największej ulewy opony redukują zjawisko aquaplaningu. Dzięki zastosowaniu gumowej mieszanki Red-hot Silica z dodatkiem aktywnej krzemionki opona Uniroyal RainSport 2 doskonale przylega do mokrej nawierzchni. Wpływa to na zwiększenie przyczepności i znaczne skrócenie drogi hamowania w porównaniu do produktów konkurencji. Opona Uniroyal RainSport 2 to klasa sama w sobie. Wśród wysokiej jakości opon deszczowych ten produkt jest zdecydowanym liderem. Uniroyal RainSport 2 spisuje się równie dobrze na suchej nawierzchni. Kierunkowy kształt rzeźby bieżnika z nietypowym układem żeber zapewnia równomierny rozkład nacisku, dzięki czemu opona ma maksymalny kontakt z powierzchnią i zwiększoną przyczepność. Wpływa to także na równomierne zużycie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Opony osobowe letnie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.